+421 948 488 200 info@fontionnel.sk

Konzultációs szolgáltatásokat nyújtunk kis- és

középvállalkozások számára

Upozornenie – poradenstvo pre podnikateľov

  1. Tieto web stránky neposkytujú právne rady a teda nemôžu byť za také považované. Napriek tomu, že sa v maximálnej miere snažíme o presnosť a úplnosť poskytnutých informácií, nepreberáme akúkoľvek právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie, ktoré je na nich prezentované. Naša spoločnosť neposkytuje právne služby. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame se za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (notári, advokáti).
  2. Web stránky môžu obsahovať presmerovania na iné webové lokality tretích strán. Fontionnel & Co s.r.o. neručí ani nijak nepreberá zodpovednosť za obsah, dostupnosť a/alebo funkčnosť týchto webových lokalít. Fontionnel & Co s.r.o. nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré vzniknú použitím tejto lokality. Taktiež nenesie zodpovednosť za akékoľvek následné, náhodné, nepriame, špeciálne alebo trestné škody či náklady, vrátane ale nie len straty zisku, prerušenia podnikania, straty informácií a údajov, straty dobrého mena, straty alebo poškodenia vlastníctva a akýchkoľvek nárokov tretej strany vzniknutých použitím alebo spojených s použitím, kopírovaním alebo zobrazení tejto lokality alebo jej obsahu alebo prepojených webových lokalít, bez ohľadu na to, či to spoločnosti Fontionnel & Co s.r.o. bolo oznámené, známe alebo by mala o tejto možnosti vedieť.

 

Fontionnel zabezpečuje služby ako virtuálna kancelária, založenie s.r.o., založenie a.s., založenie spoločnostilikvidácia spoločnosti.

Referenciák

  • agrall better blue
  • kros final
  • backnwhite final
  • tuli final
Tanácsra van szüksége?

Tanácsra van szüksége?

Hívjon fel minket telefonon, munkanapokon 7:30 és 17:30 között!

+421 948 488 200
Az oldal tetejére
Vyžiadajte si od nás konkrétnu cenovú ponuku na službu

    az időpont megadása, amikor hívhatjuk stb.