+421 911 337 773 info@fontionnel.sk

Riešenia

Pripravili sme pre vás zoznam služieb na mieru

Začínam podnikať

Začínate podnikať a potrebujete mať prehľad vo všetkých zákonoch, ktoré sa Vás týkajú? Povinné registrácie, poplatky a dane, ochrana osobných údajov, spôsob akým viesť účtovníctvo a mnohé ďalšie? Už v začiatkoch podnikania pomáhame našim klientom eliminovať riziká a zjednodušiť ich štart podnikania. Sme partnerom najnavštevovanejšieho portálu o podnikaní, Podnikajte.sk a Združenia mladých podnikateľov Slovenska. Našim klientom dokážeme ponúknuť aj zaujímavé networkingové príležitosti.

Služby,
ktoré by vás mohli zaujímať

Predaj spoločnosti
Mám záujem

Predaj spoločnosti

FONTIONNEL zabezpečuje predaj firiem vrámci celej EÚ. Naše spoločnosti na predaj sú vhodné pre začínajúcich, ako aj skúsených podnikateľov, ktorí potrebujú začať podnikať ihneď.
Registrácia pre daň z pridanej hodnoty – DPH
Mám záujem

Registrácia pre daň z pridanej hodnoty – DPH

Registrácia k DPH nie je jednoduchý úkon. Vzhľadom na riziko udelenia zábezpeky zo strany správcu dane, odporúčame celý proces registrácie prenechať na odborníkov.
Účtovníctvo a dane
Mám záujem

Účtovníctvo a dane

Účtovníctvo a dane pre živnostníkov, malé a stredné podniky. Poskytujeme aj služby účtovného dohľadu - jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistika. Náš tím pozostáva z ekonómov a právnikov.
Virtuálne sídlo spoločnosti
Mám záujem

Virtuálne sídlo spoločnosti

Poskytujeme virtuálne sídla v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku, Poľsku ale aj v ostatných štátoch EÚ. Na výber máme desiatky lukratívnych, ale aj cenovo dostupných sídiel s nadštandardnými službami.

Referencie

  • agrall better blue
  • kros final
  • backnwhite final
  • tuli final
Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 7.30 do 17.00

+421 911 337 773
Na začiatok stránky
Vyžiadajte si od nás konkrétnu cenovú ponuku na službu

    špecifikácia času, kedy Vám môžeme zavolať a pod.