+421 911 337 773 info@fontionnel.sk

Riešenia

Pripravili sme pre vás zoznam služieb na mieru

Úspešnosť každej obchodnej spoločnosti, závisí najmä od konštantnej pozornosti jej majiteľa a zamestnancov na dosiahovanie primárnych ale aj sekundárnych cieľov. Cieľmi môžeme chápať rast podniku, udržanie zdravého cashflow, budovanie dobrého mena a mnoho ďalších. Povinnosti, ktoré ukladá nielen zákon, ale úzko súvisia s výkonom podnikateľskej činnosti, môžete outsourcovat, zveriť do rúk špecializovanej spoločnosti. FONTIONNEL poskytuje pomocnú ruku nielen začínajúcim podnikateľov, ale aj tým, ktorí so svojou spoločnosťou plánujú expandovať na zahraničné trhy a hľadajú vhodného partnera, ktorý im pomôže zorientovať sa v legislatíve, ale aj eliminuje riziká, ktoré súvisia s obchodnom činnosťou.

Služby,
ktoré by vás mohli zaujímať

Predaj spoločnosti
Mám záujem

Predaj spoločnosti

FONTIONNEL zabezpečuje predaj firiem vrámci celej EÚ. Naše spoločnosti na predaj sú vhodné pre začínajúcich, ako aj skúsených podnikateľov, ktorí potrebujú začať podnikať ihneď.
Účtovníctvo a dane
Mám záujem

Účtovníctvo a dane

Účtovníctvo a dane pre živnostníkov, malé a stredné podniky. Poskytujeme aj služby účtovného dohľadu - jednoduché a podvojné účtovníctvo, mzdy a personalistika. Náš tím pozostáva z ekonómov a právnikov.
Virtuálne sídlo spoločnosti
Mám záujem

Virtuálne sídlo spoločnosti

Poskytujeme virtuálne sídla v Slovenskej republike, Českej republike, Maďarsku, Poľsku ale aj v ostatných štátoch EÚ. Na výber máme desiatky lukratívnych, ale aj cenovo dostupných sídiel s nadštandardnými službami.

Referencie

  • agrall better blue
  • kros final
  • backnwhite final
  • tuli final
Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 7.30 do 17.00

+421 911 337 773
Na začiatok stránky
Vyžiadajte si od nás konkrétnu cenovú ponuku na službu

    špecifikácia času, kedy Vám môžeme zavolať a pod.