+421 911 337 773 info@fontionnel.sk

O spoločnosti

Oblasť pôsobnosti, história spoločnosti

Kto sme

Víziou spoločnosti Fontionnel bolo už od jej počiatku poskytovať pomocnú ruku malým, stredným ale aj väčším podnikateľom. Prirodzeným organickým rastom sa spoločnosť vyformovala na poskytovateľa korporátnych služieb na trhu strednej Európy. Prioritne na Slovensku, Maďarsku a v Českej republike. Kolektív spoločnosti Fontionnel & Co dokáže svojim klientom pomôcť od jednoduchších účtovných úkonov, až po najnáročnejšie cezhraničné a transakčné štruktúry. Kľúčovou zásadou je nevyhnutná dávka špecializácie s dôrazom na lokálne ekonomické a legislatívne podmienky.  Na pôde spoločnosti je možné sa dorozumieť anglickým, nemeckým, slovenským, českým a maďarským jazykom. Účasťou v medzinárodných skupinách, investičných fórach a záujmových združeniach dokáže okrem profesionálnych služieb zdieľať aj významné networkingové príležitosti.

Mgr. Patrik Škulavík, Fontionnel&Co s.r.o.

História

2015

2015

Čítať viac

Zahájenie poskytovania služieb v Maďarsku. Rozšírenie tímu o spolupracujúceho advokáta a účtovného oddelenie pre daný región. Vznik marketingového oddelenia v rámci organizačnej štruktúry spoločnosti. Nadviazanie úzkej spolupráce s partnermi v Poľsku, Nemecku, Rakúsku, Luxembursku a Belgicku. Komplexné zastrešenie vstupu a expanzie na západných zahraničných trhoch, pre značky ako napríklad Tuli.sk či ProRate.

2014

2014

Čítať viac

Otvorenie klientského centra v Bratislave. Zahájenie poskytovania služieb v Českej republike. Rozšírenie tímu o spolupracujúceho daňového poradcu. Predstavitelia spoločnosti sa ako jediní zástupcovia Slovenska v rámci EÚ zúčastnili seminára Európskej komisie pre malé a stredné podnikanie. Zahájená spolupráca so Singapursko-Stredoeurópskou obchodnou komorou a najnavštevovanejším portálom o podnikaní Podnikajte.sk  Tím spoločnosti Fontionnel sa úspešne zúčastnil na nominácií v súťaži Byrokratický nezmysel roka 2014.

2013

2013

Čítať viac

Otvorenie prevádzky a účtovného centra v Nových Zámkoch. S významnou výhodou vzdialenosti cca 2 hodiny od hlavného mesta Maďarska – Budapešť, 2 hodiny od hlavného mesta Rakúska – Viedeň, 60 minút od hlavného mesta Slovenska – Bratislavy. Rozšírenie tímu na právnom oddelení, rozšírenie účtovného oddelenia. Spoločnosť zahájila úzku spoluprácu so Združením Mladých Podnikateľov Slovenska za účelom pomoci pri štarte mladých podnikateľov.

2012

2012

Čítať viac

Rastúci dopyt po náročnejších poradenských službách. Zahájená spolupráca a personálne previazanie so spoločnosťou ProRate, pôsobiacou v oblasti transakčného a akvizičného poradenstva. Spoločnosť dokáže svojim klientom ponúknuť služby skúsených profesionálov s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti transakčného poradenstva s viac ako 200 úspešne ukončenými projektami.

2011

2011

Čítať viac

Exponenciálnym nárastom objemu korporátnej klientely začínajú prvé prípady správy obchodných spoločností. Spustenie služby vedenia účtovnej a korešpondenčnej agendy obchodných spoločností, pre prvých medzinárodných klientov z Ruska, Talianska či Švajčiarska.  Rozšírenie tímu z 2 na 5 pracovníkov, vrátane spolupracujúceho advokáta.

2010

2010

Čítať viac

Spoločnosť bola v roku 2010 založená spojením síl Patrika Škulavíka a Lukáša Ivana. Prvotným účelom bolo poskytovanie finančného poradenstva v oblasti poisťovníctva. S prioritným záujmom slúžiť korporátnej klientele sa za necelé 2 roky uzatvorilo viac než 3000 zmlúv s fyzickými ako aj právnickými osobami.

Využite naše služby a riešenia aj Vy

Riešenia

V akej ste fáze podnikania? Pripravili sme pre vás zoznam služieb na mieru.

Referencie

  • agrall better blue
  • kros final
  • backnwhite final
  • tuli final
Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 7.30 do 17.00

+421 911 337 773
Na začiatok stránky
Vyžiadajte si od nás konkrétnu cenovú ponuku na službu

    špecifikácia času, kedy Vám môžeme zavolať a pod.