+421 911 337 773 info@fontionnel.sk

Blog

Novinky z ekonomickej a účtovnej oblasti

Sídlo spoločnosti, virtuálne sídlo a podnikanie.

Sídlo spoločnosti, virtuálne sídlo a podnikanie.

Sídlo spoločnosti, virtuálne sídlo a podnikanie.

Už niekoľko rokov sa pohybujete v oblasti podnikania a stále máte pocit, že Vaši konkurenti sú omnoho úspešnejší? Rozmýšľate nad tým…

956
14.december 2011

Už niekoľko rokov sa pohybujete v oblasti podnikania a stále máte pocit, že Vaši konkurenti sú omnoho úspešnejší? Rozmýšľate nad tým kde ste urobili chyby a ako ich napraviť? Možno ste sa chyby dopustili ešte pred tým ako ste začali podnikať. Len samotné založenie spoločnosti totiž so sebou prináša veľa zodpovednosti. Všetka zodpovednosť zostáva iba na Vás, ak podnikáte ako jednotlivec, v prípade, že máte niekoľko spoločníkov, zodpovednosť si môžete medzi sebou podeliť.

Pred tým ako spoločnosť založíte je potrebné zamyslieť sa nad tým, kde bude mať budúca spoločnosť sídlo. Záleží však na tom, o aké podnikanie sa jedná, v ktorom meste budú realizované obchody, aký by mohli byť potenciálni klienti a aký tovar alebo službu budete poskytovať.

V súčasnosti je trh veľmi rozmanitý a konkurencia je dostatočne silná v takmer každom odvetví. Mnohé spoločnosti sa v súčasnej situácii rozhodujú pre novú možnosť, ktorú ponúkajú novým a aj existujúcim firmám veľké spoločnosti. Vaša firma môže mať sídlo vo veľkomeste, ale vy môžete podnikať aj z menšej dedinky na okraji Slovenska. Vaše virtuálne sídlo by tak bolo v niektorom veľkom meste v modernej budove, no vy by ste svoje podnikanie riadili z celkom iného kúta Slovenska. Tento druh sídla spoločnosti sa v posledných mesiacoch stal veľmi populárnym a záujem oň prudko vzrastá. Na odberateľov ale aj na samotných zákazníkov lepšie pôsobí skutočnosť, že by sa o nich postarala spoločnosť, ktorá sídli vo veľkom meste. Za virtuálne sídlo pritom zaplatíte oveľa menej, ako keby ste na danom mieste skutočne sídlili. Zaplatíte nepatrnú sumu a firma, ktorá Vám poskytne virtuálne sídlo Vám zabezpečí aj príjem, úschovu a preposielanie Vašej pošty na Vami určenú adresu.

V prípade záujmu o poskytnutie sídla spoločnosti pre Vaše podnikanie nás neváhajte kontaktovať:

  • Kontakt
  • +421 915 088 727, +421 910 122 325

Fontionnel zabezpečuje služby ako virtuálna kancelária, založenie s.r.o.založenie a.s.založenie spoločnostilikvidácia spoločnosti.

Referencie

  • agrall better blue
  • kros final
  • backnwhite final
  • tuli final
Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 7.30 do 17.00

+421 911 337 773
Na začiatok stránky
Vyžiadajte si od nás konkrétnu cenovú ponuku na službu

    špecifikácia času, kedy Vám môžeme zavolať a pod.